KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13139498

nr 1313 9498

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Gouache, Signerad, "Ylva i morgonljus" mm: 36x44cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 mars 2020
kl 20:37:15

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare
Gouache